toaleta

Jak na ucpaný záchod - už jste to někdy zažili?

Jak na ucpaný záchod - čištění WC Instalatérské práce - už jste to někdy zažili? Pak nepochybně víte, že jde o vážnou komplikaci, která vyžaduje včasné řešení. A snaha poradit si svépomocí vůbec nemusí být úspěšná. Je to problém, jenž se někdy dostaví i po mnoha letech. Naprosto nečekaný, ale o to naléhavější, protože dobré sousedské vztahy jsou také v ohrožení. Chcete mít už brzy po starostech? Jsme profesionálové a víme si rady i s problémy, které vypadají na první pohled jako naprostá katastrofa. Zprůchodnění kanalizace je přitom klíčovou otázkou pro všechny obyvatele v domě. Bez ohledu na to, jestli žijete v garsonce nebo RD, ucpanou kanalizaci nelze odkládat!

Ve hře může být větší problém

Nejde vám spláchnout toaleta tak, jako obvykle? Problém s ucpaným záchodem patří v českých domácnostech k těm vůbec nejběžnějším. V případě menších potíží zabere obyčejný čistící zvon, který by měl být součástí každé koupelny, existuje i varianta s přípravkem na nádobí a teplou vodou. Ale co když je problém mnohem hlubší? Neřešte nic svépomocí, na větší obtíže jsou tu odborní instalatéři. Pomůžeme vám ještě dnes, stačí zavolat! Instalatérské pero je často vhodnou první pomocí při ucpané toaletě, ale musí se používat správně. Pro nás je to vlastně rutina. Pracujeme s ním prakticky denně a umíme z něj dostat maximum. Jsou i případy, kdy kanalizaci ucpal toaletní papír, jindy nesou odpovědnost vatové tyčinky. Pokud často splachujete předměty, které ve vodě nabobtnají, musíte s tím počítat.

• Malý spád odpadních trubek nebo porušené potrubí, to jsou také časté problémy. • V kanalizaci mohou prorůstat kořeny. A kvůli nim neprotéká odpad tak, jak by měl. • Zaschlý odpad na stěně potrubí způsobuje neprůchodnost, to je známý příběh.

Po starostech na dlouhou dobu

Pokud se problém s ucpaným záchodem opakuje hodně často, zřejmě nestačí jen klasické metody čištění. V takovém případě je vhodný zásah odborných instalatérů, kteří prověří odpadní cesty a odhalí skutečnou příčinu. Když se zvonem nic nezmůžete, je namístě jiné řešení. Máme více než dvanáct let zkušeností s podobnými příběhy. A dobře víme, jak napsat jejich šťastný konec. Majitelé nemovitostí si díky nám oddechnou.

Tradiční problém českých domácností

Nebojte se ozvat! Nikdo vás nebude soudit, je to problém, který se objevuje pravidelně a dovede všechny hodně překvapit. Někdy nepomůže ani sebelepší prevence a pečlivost, na vině je příroda, jako třeba tehdy, když prorostou kořeny do kanalizačního systému. Máme k dispozici profesionální kameru odolnou proti vlhkosti a vysokým teplotám. Brzy odhalíme, kde je problém!

Zanechte Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *